O stronie

Witaj na moim blogu. Nazywam się Grzegorz Różycki. Moją pasją jest fotografia, lotnictwo, wędkarstwo i zwierzęta. Na blogu dzielę się z Wami swoimi zainteresowaniami w formie zdjęć i artykułów.


Fotografia lotnicza to moja wielka pasja. Kolekcja PLplanespotter składa się z wielu tysięcy zdjęć zrobionych od 2008 roku, które sukcesywnie dodaję katalogując według daty wykonania, linii lotniczych, typów maszyn, rejestracji i innych kluczy. Jeśli masz jakieś uwagi, informacje lub poprawki do zdjęć – napisz w komentarzu. Ze względu na dużą ilość zdjęć do przetworzenia, nie wszystkie mogą być absolutnie idealne pod względem technicznym. Zapraszam do oglądania moich zdjęć lotniczych również na Instagramie i Facebooku

Projekt Piaseczyński Klimat to zdjęcia mojego rodzinnego miasta Piaseczna i okolic. Uwieczniam wszystko co jest warte zapamiętania, traktując kolekcję jako dokument i historyczny pamiętnik. Nie ograniczam się do jednej techniki fotografii czy obróbki zdjęć. Chętnie eksperymentuję z aparatem lub smartfonem. Zdjęcia kataloguję w kategoriach. Znajdziecie tu pojedyncze kadry oraz posty przedstawiające serie zdjęć. Zdjęcia z tej kategorii publikuję na stronie Forum Dyskusyjne Miasta Piaseczna, której jestem założycielem i administratorem.

Zwierzęta to nie tylko moja praca ale także miłość i pasja. Od ponad 20 lat prowadzę w Piasecznie sklep z artykułami dla zwierząt. W katalogu „mój świat zwierząt” będę dzielił się z Wami swoimi obserwacjami i doświadczeniami na temat opieki nad zwierzętami. Uwielbiam też fotografować przyrodę i zwierzęta i takie zdjęcia znajdziecie w tym katalogu. Zapraszam do odwiedzenia mojego sklepowego fanpage Frikokarma na Facebooku i do komentowania artykułów.